RED PALM TEKSTİL

OTEL TEKSTİLİ

Özel tasarımlarımız ve yüksek kaliteli malzemelerimizle konaklama tesisleri için özel çözümler sunuyoruz.
Otelinizin atmosferini tamamlayan yatak örtüleri, havlu setleri, bornozlar ve diğer tekstil ürünleriyle konforu ve zarafeti bir araya getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dayanıklı ve estetik ürünlerimizle otelinizin kalitesini artırıyoruz.
Red Palm otel tekstili, yatak odalarından spa alanlarına, restoranlardan toplantı salonlarına kadar her alanda şıklığı ve konforu bir araya getirir. Müşterilerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlamak için en iyi kaliteyi ve özgün tasarımları sunuyoruz.
Konuklarınıza unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmak ve otelinizin prestijini artırmak için Red Palm otel tekstiliyle tanışın. Sizin ve misafirlerinizin beklentilerini aşacak özel çözümlerimizle konforun ve zarafetin keyfini çıkarın.

RED PALM TEKSTİL

OTEL HAVLULARI ÜRETİMİ

Banyo havlusu, el havlusu ve ayak havlusu, sauna & spa havlusu, havuz & deniz havlusu, müştelerimizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanır ve üretilir. Konuklarınızın konforu ve memnuniyetine odaklanarak tasarlanan havlularımız, birinci sınıf doğal pamuk ipliğinden üretilmiş, uzun ömürlü , yumuşak ve yüksek emici ürünlerdir.

RED PALM TEKSTİL

BORNOZ ÜRETİMİ

Farklı model alternatifleri ve beden gruplarına dayalı olarak otel işletmenize özel bornoz üretimi gerçekleştirilmektedir.

RED PALM TEKSTİL

Havlu Terry Terlik

Birinci sınıf havlu kumaşından üretilen Terry Kumaş Terlikler, müşterilerinizin konforu ve memnuniyeti düşünerek tasarlanmıştır.

RED PALM TEKSTİL

otel nevresimi

Pamuk nevresim; doğal pamuk ile üretilen nevresim ve çarşaflarımız, bir çok müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik bir tasarımdır.
Linen Nevresim; doğal ketenin zarif ve rahatlatıcı dokusunu hissettirir. Otantik konseptlerde daha sık tercih edilir.
Pamuk saten nevresim; yumuşak ve pürüzsüz yüzeyiyle tam bir konfor yaşatır, müşterilerimize zarif ve özel hissettirir. Otel nevresimi olarak da bilinmektedir.
Modal yatak örtüsü; hafif ve nefes alabilir yapısıyla öne çıkar, özellikle hassas cilde sahip müşterilerimizin beklentilerini karşılar.
Müşteri beklentisi, müşteri kitlesi ve konfor odaklı olarak tasarlanır ve üretilir.