hakkımızda

RED PALM

Red Palm, 2022 yılından beri Almanya , İngiltere ve Türkiye'de faaliyet gösteren, tescilli bir tekstil markasıdır. Markamızın odaklandığı ürün grupları ev tekstili, otel tekstili, plaj tekstili , bebek ve yetişkin tekstil ürünleridir.


NEDEN RED PALM ?

Markamız adını, tropik bölgelerde nadir yetişen , doğanın zarifliğini ve gücünü temsil eden kırmızı palmiye ağaçlarından almaktadır. Kırmızı Palmiyeler, büyük yaprakları sayesinde çevredeki iklimi düzenler , yerel flora ve fauna için diğer canlılara yaşam alanı sağlar. Maalesef ki Kırmızı Palmiyelerimiz doğal popülasyonların tehditi altındadır. Red Palm olarak kırmızı palmiye gibi doğal popülasyonların tehtit altında olan tüm canlıları ve dünyamızdaki ekosistemleri korumak , iyileştirmek ve sürdürülebilir kılmak adına , müşterilerimize bu konuda farkındalık yaratmayı ve doğaya olan sorumluluğumuzu paylaşmayı hedeflemekteyiz.

"SEVGİ ÜRETİYOR, İYİLİK FİLİZLENDİRİYORUZ"

Sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor ve doğa ve insan temalı projelerle iş birliği yaparak daha yaşanabilir bir dünya için çalışıyoruz.

RED PALM

Neler Yapıyoruz ?

Müşterilerimize özel olarak tasarlanmış koleksiyonlar sunuyoruz ve bu ürünleri Avrupa, İngiltere ve Türkiye’de çeşitli online platformlarda perakende satış yoluyla nihai müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Bunların yanı sıra, kurumsal müşterilerimize de özel hizmetler sunuyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak için yakından çalışıyoruz ve onlara markalarının kimliğini yansıtan özgün tasarımlar sunuyoruz.

THINK GREEN
DOĞA VE ÇEVRE DOSTUYUZ

Bu misyonla üretim süreçlerimizi çevreye duyarlı yöntemlerle gerçekleştiriyor, atık ve enerji kullanımını en aza indiriyoruz. Bu şekilde, hem doğayı koruyarak hem de tüketicilerimize kaliteli ve çevre dostu ürünler sunarak müşterilerimizin de doğa dostu ürünleri kullanmasını sağlıyoruz. Bazı koleksiyonlarımızı 100% Geri dönüşümlü iplikler ile üretiyoruz. Atık plastik şişeler ve atık kumaşlar önce liflere sonra da ipliğe dönüşüyor. Geri dönüşümden sağlanmış bu ipliklerle koleksiyonlar yaratıyoruz. Bu bilinçle beraber , ürünlerimizi OEKO-TEX 100 standartlarına göre üretiyoruz. OEKO-TEX 100 sertifikası, ürünün insan sağlığına zararlı maddeler içermediğini ve çevreye dost olduğunu garanti eder.. Bu sertifika, müşterilerimize ürünlerimizin güvenli, sağlıklı ve çevre dostu olduğunu temin etmektedir. En yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılamaktadır.

MİSYONUMUZ

Red palm olarak misyonumuz, sürdürülebilirlik ilkelerimizle , en yüksek kalite ile doğal güzellikleri evinize ve plajınıza taşımak, bunları yaparken de dünyamıza zararsız, geri dönüştürebilir doğa ve çevre dostu ürünler üretmektir.

vizyonumuz

Red Palm markası, bizim için sadece bir iş değil, aynı zamanda bir tutkudur. Müşterilerimize, özgün ve kaliteli ürünler sunarak ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermek en önemli hedefimizdir. Uluslararası pazarda güçlü bir varlığa sahip olmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Red Palm ailesi olarak, doğayı ve insanları önemsiyor, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk ilkeleriyle hareket ediyoruz. Çeşitliliği kucaklayan bir marka olarak, herkesin kendini ifade edebileceği ve hoş görüleceği bir ortam yaratmayı hedefliyoruz.


Sizlerle tanışmak ve birlikte daha da büyümek için sabırsızlanıyoruz.