TESLİMAT VE İADE

Ödeme

Red Palm online mağazamızdan kredi kartınızla veya bankamatik kartlarınız ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sertifikasıyla, kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği korunma altına alınarak, sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşamanız hedeflenmiştir.

Mağaza’mızdan yapacağınız alışverişlerde, 600 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olup, 

600 TL altındaki siparişlerinizde sabit 50 TL gönderim ücreti, ödeme ekranında tahsil edilecektir.

Alışveriş sepetinizi oluşturarak, ödeme sayfasından isteğe bağlı üyelik oluşturarak veya üye olmadan sipariş ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemini tamamlandıktan sonra sipariş detaylarınıza ilişkin bir eposta e-mail adresinize gönderilecektir.

Teslimat

Saat 15.00’a kadar siparişini vermiş olduğunuz ve stoklarımızda mevcut olan ürünler genellikle aynı gün kargoya verilmektedir. Saat: 15.00 sonrası verilen siparişler, 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Online mağazamızdan yapılan tüm alışverişlerin gönderimi, anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo aracılığıyla sağlanmaktadır.

Kargo size teslim edildiğinde ambalajda ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum varsa, kargo görevlisi ile birlikte ambalajı açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından şirketimize ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

İade ve Değişim

Yasal olarak  ve hijyen koşulları açısından “havlu” grubu ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

Ürünlerin alıcı’ya teslimi sonrasında, kullanılmamış ve iade/değişim koşullarını sağlayan ürünlerin, herhangi bir sebep ile yapılan değişim veya iade taleplerindeürün ambalajıkutusu ile satıcı’ya eksiksiz ve zarar görmeyeceği bir şekilde paketlenereksatıcı tarafından belirtilen anlaşmalı kargo firması ile gönderilmelidir. Aksi taktirde bu koşullara uymayan iade ve değişim işlemlerinin satıcı tarafından kabul edilmeme hakkına sahiptir.

Siparişinizdeki ürünlerde satıcı tarafından oluşabilecek sorunlar (kusurlu/defolu ürün) olmadığı takdirde, iade ve değişim kargo ücreti alıcı’ya aittir.

İade etmiş olduğunuz ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra incelemeye alınır. Eğer iadeniz, prosedürlere uygun bir şekilde gerçekleştirilmişse, iadeniz onaylanır ve en geç 10 gün içerisinde iade tutarınız ödeme yönteminize (kredi kartı veya banka hesabınıza) iade edilir. İade bedelinin kartınıza aktarılması süreci bankalar arasında farklılık göstermektedir.

Gönderilen ürünlerin teslimi sonrasında, siparişinizdeki herhangi bir ürün veya ürünlerde defo/kusur bulunması durumunda, teslimatı takriben 24 saat içerisinde Whatsapp veya E-mail aracılığıyla müşteri hizmetlerimize ileterek, gerekli değişim veya iade işlemleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz.